Zegarki szwajcarskie są używane od pokoleń i po dziś dzień uznaje się je za najlepsze i najbardziej niezawodne czasomierze.

Zegarki Tissot

Zegarki Tissot znane są ludziom od 1853 roku. Stworzone przez rodzinę o tym samym nazwisku wpierw – podobnie jak większość szwajcarskich firm zegarmistrzów – działała jako monter, kupując części od indywidualnych producentów, którzy znajdowali się w regionie. Dzięki ich pracy i samozaparciu, pod koniec XIX wieku, marka została laureatem wielu prestiżowych nagród i odznaczeń, pozostając po dziś dzień jedną z najlepszych firm produkujących zegarki szwajcarskie na świecie.

Jeśli chodzi o zegarki w sklepach internetowych, to bez problemu znajdziemy w nich zegarki Tissot, które od 1920 roku są produkowane w sposób masowy. To dzięki tej decyzji możemy cieszyć się marką, która zdobyła serca wielu ludzi w ciągu ostatnich pokoleń.

Warto wiedzieć, że zegarki w sklepach internetowych obejmują wiele marek, nie tylko zegarki Tissot. Każdy sklep online z zegarkami ma do dyspozycji wiele innych modeli, w tym modele zegarków Tag Heuer.

Zegarki Tag Heuer

Wiele sklepów online z zegarkami posiada w swoim asortymencie zegarki szwajcarskie. Wśród nich znajdziemy między innymi znane i lubiane zegarki Tag Heuer, które wyróżnia konkretny wygląd i mocne już na pierwszy rzut oka wykonanie.

Zegarki Tag Heuer posiadają różnorodność rodzaje pasków, wykonane między innymi z:

  • Kauczuku
  • Skóry
  • Tytanu
  • Stali szlachetnej
  • Tworzywa sztucznego
  • 18 karatowego złota ze stalą szlachetną

Wiele modeli jest wyposażonych w wodoszczelność, dzięki czemu nie musimy ich zdejmować np. w trakcie prysznica oraz jest wyposażonych w dwa rodzaje mechanizmów.

Pierwszym z nich jest znany wszystkim, niezawodny mechanizm kwarcowy, podczas gdy drugi jest mechaniczny i posiada tak zwany naciąg automatyczny.

Zegarki – również w sklepie online!

Dobre zegarki szwajcarskie bez problemu znajdziemy nie tylko w sklepie stacjonarnym. W sklepach online znajduje się wiele ofert markowych zegarków, w tym zegarków Tissot czy Tag Heuer, które zdobędą nas swoim pięknym wyglądem i funkcjonalnością!

Artykuł partnera

Komentarze (0)

Zostaw komentarz